Hakkımızda

Eniçerik ajansı olarak profesyonel kadromuz ile hizmetlerimizi bugüne kadar kazandığımız tecrübe ile sürdürmeye devam ediyoruz. Türkiye’nin en kaliteli içerik ajansı olmayı kendine misyon edinmiş olan enicerik.com uzman editör ve yazar kadrosuyla her sektöre yönelik kurumsal ve profesyonel içerik hizmeti vermektedir.

Google’ın yenilenen algoritması ile web sitelerinde yer alan içeriklerin ilgili başlıklarda üst sıralarda konumlanması söz konusu algoritma ile belirlenmektedir. Bu nedenle şirketinizin tanınması amacıyla sitenizde barındırılan içeriklerin SEO adı verilen bu algoritmaya uygun seviyede hazırlandığından emin olmalısınız. Biz de tam da bu konuda size yardımcı olmak için yenilenen medya ekibimiz ile en kaliteli makale hizmetini sunuyoruz.

Tarafımızca hazırlanan içerikler Google üzerinde rekabet etmiş olduğunuz anahtar kelimeler hedeflenerek SEO (Search Engine Optimization) uyumlu olarak içerik takvimine bağlı olarak düzenlenmektedir.

Yapılan iş tüm sektörlere hitap etmesi sebebiyle her bir makaleye özel içerik analizleri yapılır. Sektöre uygun rakip siteler incelenir ve buna göre uygun başlıklar belirlenir. Hedeflenen kelimede rekabet oranının tespiti sonrası makalenin yazım işlemine geçilir.

Kaliteli, zengin ve okunabilir makale hizmeti üreterek dijital dünyayı gereksiz bilgilerden arındırıyoruz. Üretmiş olduğumuz tüm içerikler %100 özgün, alanında tecrübe kazanmış editörler tarafından hazırlanıyor ve size belirtilen teslim gününe kadar teslim ediliyor. 

İçerikler Nasıl Hazırlanıyor?

Ajansımızca alınan tüm işler aşağıda belirtmiş olduğumuz kriterler dahilinde özenli bir şekilde hazırlanır ve son kullanıcıya sunulur.

  • Özgün İçerik: Tamamen farklı ve benzersiz bir şekilde hazırlamış olduğumuz makaleler de daha fazla görünürlük amaçlanmaktadır.
  • SEO: Google arama sonuçlarında ön sıralarda konumlanması adına tüm SEO kurallarına riayet edilerek ziyaretçi sayısında artış amaçlanmaktadır.
  • Strateji: Haber, E-Ticaret veya Blog web sitelerine özel içerik stratejileri geliştirilerek yüksek geri dönüşüm oranları amaçlanmaktadır.

İçerik hizmeti emek gerektiren ve ciddiye alınması gereken bir iştir. Bu nedenle içerikleriniz şirketinizin kurumsal kimliğinizi yansıtmaktadır. Alanında uzman ekiplerimizce hazırlanmış makalelerimizle tanışmak, firmanızı öne çıkarmak ve görünür kılmak için bizimle çalışmayı tercih edebilirsiniz.